| 起源の場所: | 中国 |
| ブランド名: | FOFIA |
| 証明: | ISO11784/5 |
| モデル番号: | ZS006 |
| ドキュメント: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| 最小注文数量: | 1個 |
|---|---|
| 価格: | to be negotiation |
| パッケージの詳細: | 1pcs =袋+注射器+グラスタグ+6バーコードステッカー/袋あたり20pcs |
| 受渡し時間: | 1~7日 |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給の能力: | 1週あたりの100000pcs |
| R/W 標準: | ISO11784/5 FDX-B | 頻度: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| 寸法: | 2.12×12mm | 衝突防止基準: | IP67 |
| 起源の場所: | ヨーロッパ | 保管温度: | -40~100度 |
| 色: | 白 | 重さ: | 6.86g |
| 注射用材料: | PP | 殺菌: | EOガス |
![]()
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø2.12*12mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | -25°C to 50°C |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | All |
| color | white |
| Package | 20pcs/bag |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Packaging: 10pcs per box, 500pcs per shipping box
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd provides comprehensive solutions for livestock smart management and pet ID management. Our products serve farm animals, pets, fish, Arowana, and wild animals.
We are committed to developing and promoting animal identification products, earning customer trust through high-quality products, first-class service, and fast delivery. All raw materials come from qualified suppliers with guaranteed quality.
Specializing in animal ID products for over 20 years, we manufacture animal microchips, pet microchips, ear tags, electronic ear tags, and RFID readers. Our products are exported to more than 90 countries worldwide.
Email: Tina@fofia.com
Explore Our Catalog: fofiatag.com
コンタクトパーソン: Tina
電話番号: +8613661674805